Veikla/Gamyba

Atgal

Pagrindinė mūsų veikla - siauros, pintos elastinės ir neelastinės juostelės bei virvelės. Per metus, ivairioms pramonės šakoms, nupiname jų daugiau nei 10 000 000 m. Įmonės technologinės galimybės leidžia pasiūlyti platų asortimentą atitinkantį aukščiausius standartus. Moderniausia įranga gaminama produkcija, pažangi įmonės politika ir patogi geografinė padėtis leidžia konkuruoti kainos prasme ir išlikti rinkos lyderiais. Klientams galime pasiūlyti ne tik išskirtinės kokybės gaminius, bet ir lanksčius gamybos bei pristatymo terminus.

Veiklos kryptys

  • Pinti elastiniai ir neelastiniai tekstilinės galanterijos gaminiai. Pagrindiniai platinimo būdai –  didmeninė prekyba bei verslas verslui pricipas (angl. business to business).
  • Siuvimo paslaugos: siuvami techniniai tekstilės gaminiai, tekstiliniai priedai medicinos įrengimams ir kt.

Prioritetai

Daugiau nei 50 įmonės patirties metų parodė, kad esminis sėkmės faktorius yra kokybės dinamika.

Pasiekti gerų rezultatų, užsitarnauti klientų pasitikėjimą ir išlikti aktualiems šiame versle mums padeda nuolatinis tobulėjimas. Įmonė kasmet atnaujina gamybos skyrių investuodama į modernias technologijas ir papildo asortimentą naujais gaminiais. Mūsų darbuotojai periodiškai dalyvauja įvairiuose mokymuose įgydami naujų įgūdžių bei gilindami jau turimas žinias. Būti užtikrintiems mūsų produkcijos reputacija mums labai svarbu, nes tai įmonės sėkmės formulė bei tvarių verslo santykių pagrindas.